West Ham United FC 1-1 Chelsea FC | KRAJ

11 veljače 15:32 2023

Početnu dominaciju smo okrunili pogotkom  16. minuti. Mudriku je pobjegla lopta, ali je klizećim startom vratio u svoj posjed, proslijedio do Enza Fernandeza koji je odigrao maestralnu asistenciju za Felixa koji je pravovremeno utrčao iza obrane West Hama i lagano pogodio za svoj prvi gol u dresu Chelseaja.

U 28. minuti je već 1:1. Coufal je imao ogroman prostor na desnoj strani, ubacio u sredinu, Bowen je loptu glavom prenio na drugu stativu gdje naš bivši igrač Emerson Palmieri zabija za izjednačenje.

Do kraja poluvremena imali smo nekoliko polu-šansi. Pojačanja su uglavnom igrala dobro, Madueke je bio živ i radio probleme obrani Bordo-plavih, Enzo je kontrolirao utakmicu, a Felix zabio i bio vjerojatno najbolji pojedinac. Ipak, stare boljke i dalje ostaju, primili smo gol jer Cucurella ozbiljno pliva na lijevoj strani, a u napadu nam i daje šteka realizacija.

U drugom poluvremenu smo bili puno mirniji, nije bilo puno dobrih akcija i prigoda. Trostruka promjena sredinom drugog dijela nije donijela puno. Pravu priliku smo imali tek u 78. minuti kad je James sjajno proigrao Mounta, ali Fabianski je spriječio da njegov povratni pas dođe do Felixa. U 82. minuti Souček je zabio za vodstvo West Hama, ali slavlje domaćih je kratko trajalo jer je VAR snika pokazala da se Rice nalazio u zaleđu u trenutku izvođenja slobodnog udarca.

U 89. minuti Gallagherov udarac je Souček skrenuo rukom, ali Pawson i ekipa u VAR sobi su iz nekog razloga odlučili da se ne radi o kaznenom udarcu.

Još jedan remi, već osma gostujuća utakmica u nizu bez pobjede.

OCJENJIVANJE IGRAČA

-3 = očajan -2 = vrlo loš -1 = loš 0 = ni dobar ni loš 1 = dobar 2 = vrlo dobar / odličan 3 = fantastičan

No Fields Found.

Hej, čitatelju! Ovaj tekst, kao i svi ostali na portalu chelseacroatia.com, autorsko su djelo volonterskog uredničkog tima članova službeno priznate Udruge navijača Chelsea FC Hrvatska.

Sami financiramo hosting web stranice, kao i sve ostale troškove osnovnog funkcioniranja udruge – podrži naš rad učlanjenjem u udrugu simboličnom sezonskom članarinom kojom, uz postajanje dijelom najveće zajednice Chelseajevih navijača u regiji, dobivaš i ekskluzivni članski paket uz sva ostala prava i pogodnosti!

KAKO SE UČLANITI?

Odlasci na utakmice, razna događanja, nagradne igre i mogućnost aktivnog sudjelovanja su udaljeni samo par klikova mišem – vidimo se!